• Adam Lis - Fotografia wnętrz (fotolokal)

    100%

 

Jestem fotografem z pasją, który specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu zdjęć wnętrz – mieszkań, domów, przestrzeni komercyjnych itp. Dzięki moim fotografiom nieruchomości szybciej się sprzedają  i przyciągają większą ilość zainteresowanych klientów. Szybka sprzedaż lub wynajem z wykorzystaniem profesjonalnej sesji foto, to mój cel. Moje zdjęcia zdecydowanie wyróżniają się na tle innych, ponieważ z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym i łączę zamiłowanie do fotografii z umiejętnością zastosowania programów graficznych. Najczęściej pracuję na terenie Warszawy i okolic. Posiadam również mini studio, w którym wykonuję artystyczne zdjęcia na potrzeby np. portfolio.

 

Korzyści płynące ze współpracy ze mną:

– przykuwające uwagę profesjonalnie wykonane fotografie, znacząco zwiększają zainteresowanie ofertą,
– profesjonalne zdjęcia na portalach oraz w materiałach promocyjnych zwiększają prestiż firmy w oczach klientów,
– mała inwestycja przyczynia się do znacznego sukcesu marketingowego. Fotografuję przede wszystkim w Warszawie i okolicach Grodziska Mazowieckiego, jednak dojeżdżam także do innych miast (zobacz moją ofertę).

Ofertę kieruję przede wszystkim do:

– właścicieli wszelkiego rodzaju lokali (hoteli, pensjonatów, zajazdów, restauracji itp.),
– prywatnych właścicieli mieszkań, domów i budynków zainteresowanych kupnem lub sprzedażą,
– deweloperów,
– agencji reklamowych.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnych, estetycznych i wyróżniających się fotografiach, serdecznie zapraszam do współpracy.